Опубліковано 29-09-2017

10 вересня 2017 року, коли Свята Православна Церква вшановує ікону Угорницької Божої Матері та перенесення мощей прп. Іова Почаївського, керуючий Івано – Франківською єпархією УАПЦ, Священноархімандрит Угорницького чоловічого монастиря, Високопреосвященнійший Кир Андрій Митрополит Галицький, звершив архієрейське Богослужіння в Угорницькому Спасо – Преображенському чоловічому монастирі. Свого архіпастиря та Священноархімандрита радісно зустрічала братія обителі з намісником архімандритом Павлом. Перед початком Богослужіння Високопреосвященнійший владика вклонився святиням обителі: іконі Угорницької Божої Матері та іконі преподобних Іова та Амфілохія Почаївських з частичками їх мощей. У день свята до чернечої обителі прибули паломники з м. Івано – Франківська та м. Самбора. Його Високопреосвященству під час Літургії співслужили братія монастиря та клірик Свято – Покровського кафедрального собору митрофорний протоієрей Микола Белей. Особливо усердно звучала молитва про мир в Українській Державі та припинення лихоліття. Після читання недільного Євангелія владика Андрій виголосив повчальну проповідь в якій розповів про велике значення, яке мають для нашого спасіння молитви й заступництво Пресвятої Богородиці. А також звернув увагу вірян на життя, подвиги та труди на благо Православної Церкви преподобного Іова Почаївського, вказавши на святого як на приклад наслідування для всіх православних і мирян і монахів і священиків. В кінці Богослужіння Митрополит Андрій привітав намісника та братію монастиря і всіх присутніх зі святом та побажав й надалі утверджувати православну віру серед народу Божого. Від імені братії і прихожан монастиря архімандрит Павло подякував Митрополиту Андрію за Архіпастирський візит, за батьківські слова повчання та очолене ним Богослужіння. Після молитовного вшанування Угорницької ікони Божої Матері та преподобного Іова Почаївського відбувся святковий хресний хід з іконою Угорницької Божої Матері. Після якого біля хреста та пам’ятної дошки була відслужена панахида за полеглими Героями Небесної Сотні і воїнами з Івано – Франківщини які героїчно полягли на сході України. На завершення Владика Андрій призвав на усіх Боже Благословення.