Опубліковано 26-08-2017

14 серпня 2017 року, у день свята Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього і вшанування пам’яті старозавітніх мучеників Макковеїв та спомин 1029 річниці хрещення Руси-України з Архіпастирським візитом до обителі прибув Високопреосвященнійший Кир Андрій Митрополит Галицький керуючий Івано – Франківською єпархією УАПЦ, Священноархімандрит обителі. В Свято – Введенському храмі  за Божественною Літургією Його Високопреосвященству співслужили: намісник монастиря архімандрит Павло, братія монастиря в священному сані та єпархіальне духовенство. За Літургією були піднесені додаткові прохання про мир в Україні. На запричасному стиху проповідь з благословення Владики виголосив настоятель храму «Успіння Пресвятої Богородиці» с. Дубки, Городенківського деканату митр. прот. Василь Дем’яник. Після відпусту Літургії і поклоніння Хресту Господньому Митрополит Андрій виголосив повчальне слово розкривши значення свята. Намісник монастиря склав щиру подяку Владиці Андрію за повчальне слово за архіпастирські молитви, а соборному духовенству за радість спільної молитви. Після закінчення Літургії біля хреста та пам’ятної дошки був звершений чин панахиди за душі полеглих Героїв Небесної Сотні і воїнів з Івано – Франківщини які героїчно полягли на сході України. По завершенні панахиди духовенство та всі присутні хресним ходом пішли до цілющого монастирського джерела «Дзіньоха» на святкове освячення води та освячення зілля і меду.