Опубліковано 17-07-2017

12 липня 2017р., коли Свята Православна Церква вшановує святих першоверховних апостолів Петра і Павла, до Спасо – Преображенського Угорницького чоловічого монастиря прибув Священноархімандрит обителі Митрополит Галицький Кир Андрій. Під дзвін монастирських дзвонів на вході у Введенський храм митрополита Андрія зустрів намісник монастиря архімандрит Павло, який звернувся до Священноархімандрита з вітальним словом та запросив владику очолити монастирське Богослужіння. Владика Андрій подякував за вітальні слова та благословив духовенство та всіх вірних перед початком Богослужіння окропивши всіх присутніх освяченою водою. За Божественною літургією Його Високопреосвященству митрополиту Андрію співслужили намісник монастиря архімандрит Павло, намісник Свято – Михайлівського чоловічого монастиря с. Підмихайля, Калуського району ігумен Михаїл (Гринів), намісник Свято – Троїцького чоловічого монастиря с. Баня – Березів, Косівського району ігумен Афанасій (Лазарович), скитоначальник Свято – Покровського скита с. Кулачківці, Снятинського району схіігумен Адам (Перванчук), благочинний обителі ігумен Сергій (Хонахбеєв), скарбник монастиря ігумен Лука (Попович), ієромонах Авраамій (Сащук), клірикі Свято – Покровського кафедрального собору митр. прот. Василь Дем’яник, митр. прот. Микола Белей, місійний священник митр. прот. Володимир Мельник, протодиякон Василь Жолоб, протодиякон Роман Процак, диякон Андрій Стасюк. Під час Божественної Літургії було звершено дві хіротонії. Пресвітерську хіротонію диякона Стасюка Андрія, диякона Свято – Покровського скита с. Кулачківці Снятинського району, та дияконську хіротонію послушника монастиря Василя Костишина. В кінці літургії митрополит Андрій звернувся з архіпастирським повчальним словом проповіді до присутніх у храмі Богомольців, в якій закликав кожного слідувати прикладу міцності віри святого апостола Петра та духовній мудрості святого апостола Павла. Вітаючи нововисвячених ієрея Андрія Стасюка та диякона Василя Костишина, владика Андрій побажав їм Господнього благословення в священнослужінні, здоров’я та щасливих років життя. Після Богослужіння Митрополит Андрій привітав намісника монастиря з Днем Ангела побажав імениннику довгих років життя, Божого благословення та постійної молитовної підтримки від святих первоверховних апостолів. Намісник монастиря подякував митрополиту Андрію за його архіпастирський візит до обителі, за святительські молитви, за здійснення хіротонії і за слова повчання та побажав довгих років служіння на благо Української Автокефальної Православної Церкви та Українського народу. Закінчилося святкове Богослужіння уставним многоліттям.