Опубліковано 24-06-2017

18 червня 2017 року, у неділю другу по П’ятидесятниці, всіх святих землі Української у Свято – Введенському храмі  Угорницького чоловічого монастиря було відслужено Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Павло якому співслужили: ігумен Сергій (Хонахбеєв), ігумен Лука (Попович), ієромонах Авраамій (Сащук) та протодиякон Роман Процак. Цього дня багато прихожан, а особливо дітей приступили до Таїнств Сповіді та Причастя. Перед відпустом Літургії архімандрит Павло звернувся до прихожан зі словом проповіді про важливість вивчення та наслідування життя святих угодників Божих, пам’ять яких ми сьогодні звершуємо. Після відпусту Літургії отець Павло привітав причасників з причастям Святих Христових Тайн. Братію і прихожан поздоровив з недільним днем. Усі святі землі Української, преподобний отче Іове Почаївський, преподобні отці наші Іове і Феодосіє ігумени Угорницькі і Манявські, моліть Бога за мир в Україні і за нас грішних. Цього дня в вечері в монастирських каплицях прп. Іова Почаївського та пророка Іллі були прочитані акафісти.