Опубліковано 11-06-2017

5 червня 2017 року, на другий день Зелених свят, Свята Православна Церква вшановує третю особу Пресвятої Трійці – Святого Духа. Цього дня в Угорницькому монастирі було звершено святкову Божественну Літургію у Свято – Введенському храмі, Богослужіння очолив намісник монастиря архімандрит Павло, якому співслужили: ігумен Сергій (Хонахбеєв), ігумен Лука (Попович), ієромонах Авраамій (Сащук) та протодиякон Роман Процак. У святковий день  багато прихожан обителі приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя. Перед відпустом Літургії  архімандрит Павло звернувся з повчальним словом до прихожан в якому розповів про всесильну благодать Святого Духа та Його Дари. Після завершення Літургії архімандрит Павло привітав усіх присутніх зі святом та подякував за спільну молитву. Приложившись до ікон Святої Трійці, духовенство та присутні у храмі помазалися освяченим єлеєм.