Опубліковано 11-06-2017

4 червня 2017 року Свята Православна Церква відзначає одне з найвеличніших та шанованих дванадесятих свят – День Святої Тройці. Цього дня у Свято – Введенському храмі Угорницького  чоловічого монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника монастиря архімандрита Павла, очолив благочинний монастиря ігумен Сергій (Хонахбеєв), якому співслужили ігумен Лука (Попович) та ієромонах Авраамій (Сащук). Багато прихожан обителі в цей святковий День приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя. В кінці Літургії благочинний обителі ігумен Сергій звернувся до присутніх у храмі прихожан з проповіддю на тему святого Євангелія та розповів про зішестя Святого Духа на учнів Христових. Та привітав усіх присутніх у храмі зі Святом Тройці. Після Літургії у Свято – Введенському храмі було відправлено вечірню з читанням коліноприклонних молитов. Ввечері цього  ж дня у монастирських каплицях на честь преподобного Іова Почаївського та пророка Іллі були прочитані надільні акафісти.