Опубліковано 07-06-2017

25 травня 2017 року, у 40 – й день після Воскресіння, коли Свята Православна Церква відзначає велике дванадесяте свято – Вознесіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. В Свято – Введенському храмі, Угорницького чоловічого монастиря було звершено святкову Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря архімандрит Павло, якому співслужили: ігумен Сергій (Хонахбеєв), ігумен Лука (Попович), ієромонах Авраамій (Сащук) та протодиякон Роман Процак. Перед відпустом Літургії архімандрит Павло виголосив святкову проповідь в якій пояснив значення свята, зазначивши, що саме Вознесіння Ісуса Христа показало людям шлях до спасіння. По завершенні Літургії архімандрит Павло привітав братію, прихожан із світлим та радісним святом Вознесіння Господнього. Закінчилося Богослужіння помазуванням усіх присутніх освяченим єлеєм.