Опубліковано 14-05-2017

7 травня у неділю 4-ту після Пасхи про розслабленого у Введенському храмі Угорницького чоловічого монастиря було відслужено Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря архімандрит Павло якому співслужили: ігумен Сергій (Хонахбеєв), ієромонах Лука (Попович), ієромонах Авраамій (Сащук) та диякон Роман Процак. За Богослужінням було піднесено молитви за спокій душ усіх загиблих воїнів та мирного населення України у Другій Світовій війні, за воїнів УПА та усіх, хто постраждав від тоталітарних нацистського та комуністичного режимів. Перед відпустом Літургії архімандрит Павло звернувся до прихожан зі словом проповіді на тему недільного Євангельського читання в якій розповів про зцілення розслабленого, та пояснив зміст цієї євангельської події для духовного життя християн. Недільне Богослужіння закінчилося помазуванням всіх присутніх у храмі освяченим єлеєм. Ввечері цього ж дня у монастирських каплицях на честь преподобного Іова Почаївського та пророка Іллі були прочитані акафісти.