Опубліковано 04-05-2017

30 квітня Свята Православна Церква вшановує пам’ять Свв. Жон – Мироносиць: Марії Магдалини, Марії Клеопової, Соломії, Іоанни, Марфи і Марії, Сусанни та інших. Цього недільного дня у Свято – Введенському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію св. Іоана Золотоустого  яку очолив намісник монастиря архімандрит Павло, якому співслужили: ігумен Сергій (Хонахбеєв), ієромонах Лука (Попович), ієромонах Авраамій (Сащук), прот. Володимир Мельник, прот. Мирослав Гулик та диякон Роман Процак. Перед відпустом Літургії архімандрит Павло звернувся до прихожан з повчальним словом про Свв. Жон – Мироносиць, у якому розкрив зміст святого подвигу жінок – мироносиць загалом, зазначивши: у цей день Свята Православна Церква в своєму Богослужінні спонукає нас перенестися думкою від Голгофи до Гробу Господнього і Його славного Воскресіння, знову почути звістку, яку першими удостоїлися прийняти жінки мироносиці. Приклад жінок – мироносиць показує, як багато тепла, співчуття і любові Господь вклав в душу жінки, яка завдяки цьому, здатна на великі справи любові і самопожертви, якщо вона буде жити у Христі із Христом. В кінці Літургії архімандрит Павло привітав усіх жінок із Днем жінки – християнки, побажавши їм Господнього благословення, завжди мати у своєму серці велику віру і любов до Христа Спасителя, яку мали святі жінки – мироносиці. Недільне Богослужіння закінчилося помазуванням всіх присутніх у храмі освяченим єлеєм. Ввечері цього ж дня у монастирських каплицях на честь преподобного Іова Почаївського та пророка Іллі були прочитані акафісти.