Опубліковано 04-05-2017

23 квітня, у неділю другу після Пасхи та день пам’яті святого апостола Фоми у Свято – Введенському храмі Угорницького чоловічого монастиря було звершено недільне Богослужіння яке очолив намісник монастиря архімандрит Павло, якому співслужили: ігумен Сергій (Хонахбеєв), ієромонах Лука (Попович), ієромонах Авраамій (Сащук), прот. Володимир Мельник та диякон Роман Процак. Цього недільного дня у храмі було багато прихожан які приступили до Таїнств Сповіді та Причастя. Перед відпустом Літургії архімандрит Павло виголосив проповідь на тему недільного Євангельського читання, в якій порівняв апостола Фому із нашими сучасниками, які називаючи себе християнами, не ходять до храму й не беруть участі у Богослужіннях, не приступають до Святої Сповіді та Причастя. В кінці Літургії архімандрит Павло привітав усіх з недільним днем, подякував братії і всім присутнім прихожанам за спільну молитву. Святкове Богослужіння завершилося роздаванням артоса та помазуванням присутніх у храмі прихожан освяченим єлеєм.