Опубліковано 13-04-2017

9 квітня в останню неділю Великого Посту Свята  Церква святкує велике двунадесяте свято Входу Господнього в Єрусалим (Вербна Неділя). В цей святковий день в Свято – Введенському храмі Угорницького чоловічого монастиря було звершено Божественну Літургію свт. Іоана Золотоустого  яку очолив намісник монастиря архімандрит Павло якому співслужили: ігумен Сергій (Хонахбєєв), ієромонах Лука (Попович), ієромонах Авраамій (Сащук), прот. Володимир (Мельник) та диякон Роман (Процак). Цього дня монастирський храм був наповнений великою кількістю прихожан. Багато прихожан, а особливо дітей приступили до Таїнств Сповіді та Причастя.  Перед відпустом Літургії архімандрит Павло звернувся до присутніх із повчальним словом, у котрому наголосив на важливості щирого покаяння. Після Літургії монастирським духовенством було звершено чин освячення верби, після якого отець – намісник окропив гілки верби та окропив присутніх у храмі освяченою водою. Закінчуючи святкове Богослужіння архімандрит Павло, привітав усіх присутніх із Вербною неділею та подякував братії і прихожанам за спільну молитву, Духовенство та всі вірні помазалися освяченим єлеєм і кожний з присутніх у храмі на Богослужінні отримав як святе благословення, маленьку гілочку верби освячену в Угорницькому монастирі.