Іконна лавка Угорницького монастиря

У Спасо-Преображенському Угорницькому монастирі, у спеціально обладнаному приміщенні, працює іконна лавка. В ній прихожани та паломники обителі можуть придбати ікони (настінні, в керамічних та дерев’яних кіотах, розкладні, іменні, для автомобіля), духовну літературу (Святе Письмо, молитвослови, акафісти, богословську та повчальну літературу), хрестики, медальйони, ладан, ладанки, свічки, освячений єлей, Стрітенські воскові свічки,  лампадну олію, лампадки, кадильне вугілля, металеві та керамічні кадильниці, підсвічники.

Іконна лавка Угорницького монастиря

Також в лавці можна придбати сувеніри, календарі, літературу про історію монастиря та сорочки для занурювання у цілющому джерелі.

В іконній лавці можна подати записки на молитву в монастирі (за здоров’я та за упокій) – на одну службу, на сорокоуст, півроку та рік.

Іконна лавка працює щоденно з 09-00 до 18-00, перерва – з 13-00 до 14-00.