Ікона Пресвятої Богородиці Угорницької

До святкування 10-ї річниці відродження чернечого життя та початку відбудови Спасо-Преображенського Угорницького чоловічого монастиря, стараннями намісника обителі архимандрита Олексія та братії, з благословення Священноархимандрита – Митрополита Галицького Андрія, для молитовного заступництва перед Господом за братію, прихожан та паломників монастиря, в Угорницькій обителі було виготовлено та урочисто освячено 14 серпня 2013 року Божого образ Пресвятої Богородиці Угорницької.

Братська Угорницька ікона зображує Пресвяту Богородицю – Матір Неба і землі, Яка возсідає з Богомладенцем-Христом на Небесному троні, та святих заступників Угорницької обителі – преподобного Іова, ігумена Почаївського, та преподобного Іова, ігумена Угорницького і Манявського, які в покорі та трепеті схилили свої голови перед Неперевершеною Величчю Творця всесвіту та великою Богоматеринською смиренністю Діви Марії.

Богородиця та святі перебувають на Небесних хмарах, які простираються над вкритим храмами та золотими хрестами Угорницьким пагорбом – Українським Фавором. Також на іконі зображено монастирське джерело «Дзвіньоху», освячене явленням Божої Матері, та купіль зі святою водою, які виливають на всіх вірних свою цілющу благодать, подану з Небес.

З дня освячення ікона Божої Матері Угорницької, аж до другого пришестя Христового, буде похвалою для братії Спасо-Преображенської обителі, надією, втіхою та джерелом зцілення для всіх, хто з вірою припадатиме до неї.

День вшанування ікони Пресвятої Богородиці Угорницької – 10 вересня (за новим стилем).